תריס ונציאני אלומיניום

 מוצרי הצללה לצורך שליטה בתאורה הטבעית ויצירת פרטיות, אצלנו תוכלו למצוא מגוון פתרונות הצללה המותאמים במיוחד עבורכם. החל מליווי ואפיון הפרוייקט ועד רמת גמר מדוייקת בסטנדרט הגבוה ביותר

 

16 מ"מ

בוילונות הונציאנים, אתם יכולים לבחור מבין מספר סוגי שלבים, ברוחב שונה. תריסים ונציאניים ברוחב 16 מ"מ נפוצים מאוד ומועדפים על אדריכלים רבים. מתאימים לחלונות עם מסגרות צרות.

 

 

25 מ"מ

אנו מקפידים להגיש קולקציה רחבה ככל האפשר עם מגוון של אפשרויות עיצוביות. בוילונות הונציאניים, אתם יכולים לבחור מבין ארבעה סוגי שלבים, ברוחב שונה. רוחב השלב הרגיל של הונציאני הוא 25 מ"מ, ומהווה את הדגם הסטנדרטי.

 

 

 50 מ"מ

אנו מקפידים להגיש קולקציה רחבה ככל האפשר עם מגוון של אפשרויות עיצוביות. בוילונות הונציאנים, אתם יכולים לבחור מבין ארבעה סוגי שלבים, ברוחב שונה. בקטגוריה הרחבה, תוכלו לבחור שלבים של 50 ו-63 מ"מ, שידגישו את הנוכחות של הוילון בחדר.

 

 

 

וילונות חשמליים כמוצר מבוקש

 

בשנים האחרונות אנו רואים צמיחה ועלייה חדשה בביקוש וילונות חשמליים לתחום עיצוב הבית,הסיבות הבוהקות לביקוש וילונות חשמליים הוא הבנייה החדשה של העיצוב המודרני והחלונות הגבוההים ורחבים שמאפשר חדירה רבה של אור אל חלל הבית ולכן וילונות 

 

08-9244083 / 052-6775706

המקשט

פתרונות הצללה חכמים

אסתר המלכה 7 רמלה

08-9244083

052-6775706

 

שלח

שם:

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

הודעה:

שדה חובה