וילון רומאי 

 

וילון רומאי ROMAN SHADE

 

וילון רומאי הוא פתרון נקי ואלגנטי לכל חלון. הוילון עשוי מפרש בד שטוח ומתרומם קפל על גבי קפל ברצועות רחבות כלפי מעלה. וילון רומי מגיע בשני סגנונות – קשיח ורך. וילון רומאי קשיח עולה בקפלים נקיים ומדויקים הודות למוטות אשר מותקנים במרווחים שווים בגב הוילון. וילון רומאי רך אינו כולל מוטות וכך, בעת פתיחת הוילון, הקפלים יוצרים גלים רכים למראה חמים יותר.

 

רומאי קלאסי

התפירה הקלאסית בוילון הרומאי היא אולי המוכרת מכולן. היא מתבצעת במרווחים קבועים לאורך הוילון ובקווים ישרים ונקיים. התפירה הקלאסית מגיעה עם כל סוגי הוילונות הרומאיים. בהמקשט איכות התפירה היא הגבוהה בעולם, הודות לציוד מתקדם, ניסיון ובקרת איכות קפדנית.

 

 

רומאי רך

הוילון הרומאי הרך מעניק לחלון מראה נעים ונקי. המראה המוכר והמאופיין של הוילון הרומאי משתלב היטב עם הבדים הרכים, שמגיעים באינספור גוונים, טקסטורות והדפסים שיתאימו לכל עיצוב ולכל סגנון שתבחרו.

 

 

רומאי ממוכן

 הרומאי הממוכן מיוצר בפס ייצור ממוחשב המדויק מכל סוג תפירה אחרת. החפים הינם הכיסים הנתפרים לרוחב הווילון הרומאי. ניתן לבחור מראש אם לתפור את החף בחלק הקדמי של הווילון כך שיבלוט כלפי החדר או שהתפירה תעשה בחלקו האחורי כך שיוסתר.

 

מסילות והפעלות

ידני חוט - גם הוילון הרומאי, כמו מוצרים רבים אחרים של אורגון, מגיע עם אפשרות להפעלה בחוטים. באמצעות חוטי ההפעלה ניתן להרים ולהוריד את הוילון הרומאי, ובדרך להנות מהאיסוף האלגנטי של הקפלים.

 

ידני שרשרת - לצד מנגנון החוטים המוכר ואפשרות של הפעלה חשמלית מרחוק, מגיע הוילון הרומאי עם מנגנון השרשרת. השרשרת, באמצעותה מעלים ומורידים את הוילון, עשויה מחרוזים מפלסטיק או ממתכת בגוון ניקל.

 

חשמלי - המומחים שלנו ישמחו להתאים לוילון הרומאי את המנוע המהיר והיעיל ביותר. באפשרותכם לממשק את הפעלת הוילון על מערכות בית חכם ולבחור האם להפעילו בלחיצת מתג, שלט רחוק או בחיבור לבית חכם.

 

 

וילונות אנכיים כמוצר מבוקש

 

וילונות אנכיים הוא שם כולל לוילונות בד אשר נפתחים כלפי מעלה. הוילונות יוצרים אשליה של גובה ומגוון סגנונות התפירה מאפשר עיצוב אווירה מדויקת לכל חלל.

 

08-9244083 / 052-6775706

המקשט

פתרונות הצללה חכמים

אסתר המלכה 7 רמלה

08-9244083

052-6775706

 

שלח

שם:

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

הודעה:

שדה חובה